Przejdź do głównej zawartości

violet mountain tops.


' Czy sa­mot­na egzys­ten­cja w cier­pieniu by­wa mniej bo­les­na od cier­pienia w tłumie? 
Naj­wi­doczniej tak... Ra­nią naj­bar­dziej Ci co kochają, ro­bią to z wiel­ka miłością, ro­bią to czu­le, spo­koj­nie, bez pośpie­chu z fałszy­wym uśmie­chem na twarzy. Ja­kie to strasznie urocze i za­razem fas­cy­nują­ce jak naj­lep­szy przy­jaciel w jed­nej chwi­li sta­je się Twoim naj­większym wro­giem. 
Niena­wiść to też uczu­cie, mniej ogar­nięte ale jest. Czy nie można za­liczyć te­go właśnie uczu­cia do ja­kiegoś sta­nu miłości? Bo w końcu je­go siła prze­bija wszys­tko, praw­da? 
Pot­ra­fimy w niej trwać bar­dzo długo, o ile nie na­wet wie­cznie, tak sa­mo jak w miłości. '  

Popularne posty z tego bloga

moje serce? ja oddałam swoje serce...

przecież wiesz,
że nigdy nie przyznam się do tego,
ile dla mnie znaczysz..

problemy nic nie znaczą, zobacz.

cudo cudo cudo! Nickelbackma cuuudowne piosenki! no to ta.. ze specjalną dedykacją dla mojej wspaniałej kuzyneczki, która jest wielką fanką tego oto świetnego zespołu! hyhy ;*  Aduś <3  I love you! ;*
tyryryry.. biznesplan zrobiony, CV i list motywacyjny też.. wszystko na czas i wgl.. i problem z drukarką. hah! oczywiście.. jak potrzeba to współpracować nie chce. trzeba będzie coś wymyślić.. żeby kosy nie dostać :d  ale oj tam oj tam. :d  weekend się zbliża.. dwa dni odpoczynku i lecimy z nauką :D bo.. do matury zostało: 87 dni! ;x jak ten czas leci. xd  hah.
1. pozdrowienia dla przyjaciółek.. z którymi się NIE znam ^^ [ i nie tylko ja. wiem, że pewnie tu któraś z was zagląda.. i będzieMY na językach. hehe! :) ] 2. pozdrowienia dla ludzi, którzy byli ważni, ale poszli swoją drogą. 3. pozdrowienia dla .. ludzi z którymi można pogadać na poziomie :D .. tak tak tak! ;*
4. dobrej nocki wszystkim! :D ;*

I'm only human after all.