Przejdź do głównej zawartości

Czasami kobieta musi być bezduszną jedzą, żeby dać sobie radę w życiu, ale wierzcie mi, bycie jędzą to też ciężka praca :)ouuuu ouuu love love KODALINE <3!!!!!!


coś pięknego! :D

ból brzucha wyłącza myślenie. xd 
dobrze, że egzamin dopiero w piątek, zdążę się nauczyć, haha :D
i KONIEC SEMESTRU I! yeeeaaaa Kinia mistrz! 
dzięki terminom zerowym xd i temu, że się nauczyłam, nie mam sesji, juuuuhu :D
coś pięknego x2 xd i nawet oceny lepsze niż w liceum xd huehuehue :d

tyle wygrać
tyle wolnego.. :d


Kinia ^^

Popularne posty z tego bloga

problemy nic nie znaczą, zobacz.

cudo cudo cudo! Nickelbackma cuuudowne piosenki! no to ta.. ze specjalną dedykacją dla mojej wspaniałej kuzyneczki, która jest wielką fanką tego oto świetnego zespołu! hyhy ;*  Aduś <3  I love you! ;*
tyryryry.. biznesplan zrobiony, CV i list motywacyjny też.. wszystko na czas i wgl.. i problem z drukarką. hah! oczywiście.. jak potrzeba to współpracować nie chce. trzeba będzie coś wymyślić.. żeby kosy nie dostać :d  ale oj tam oj tam. :d  weekend się zbliża.. dwa dni odpoczynku i lecimy z nauką :D bo.. do matury zostało: 87 dni! ;x jak ten czas leci. xd  hah.
1. pozdrowienia dla przyjaciółek.. z którymi się NIE znam ^^ [ i nie tylko ja. wiem, że pewnie tu któraś z was zagląda.. i będzieMY na językach. hehe! :) ] 2. pozdrowienia dla ludzi, którzy byli ważni, ale poszli swoją drogą. 3. pozdrowienia dla .. ludzi z którymi można pogadać na poziomie :D .. tak tak tak! ;*
4. dobrej nocki wszystkim! :D ;*

AHOJ ŻYCIE! :)

Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj siębyć sobą.  Nie zważaj na to co myślą inni.  Żyjesz dla siebie,nie dla nich.


J.A. Redmerski – Na krawędzi nigdy

sty.

Wiesz dlaczego niektórzy ludzie udają, że nic nie czują? Bo czują za dużo...
 I TO ICH PRZERAŻA.