Przejdź do głównej zawartości

świat łez jest taki tajemniczy.kolejny wieczór pełen przemyśleć. 
heh, chyba trzeba w końcu się ogarnąć.
.. chociaż łatwo nie będzie

 polecam film :) [wciąż ją kocham]

pojawiają się na twojej drodze ludzie, na których czekasz naprawdę bardzo długo.
wprowadzają do twojego życia szczęście, chociaż są w nim krótko i właściwie nie tak jak powinni, bo co to za obecność, taka jaka jest.. ale są. przez tydzień, dwa, miesiąc... każdy dzień jest inni niż był i masz ochotę żyć, inaczej niż wcześniej, z nadzieją, że będzie tak, a nawet lepiej i oni nigdy nie odejdą.
 nieważne kim dla Ciebie będą, ale będą i będziesz miał na kogo liczyć, mimo wszystko.
przychodzi dzień w którym wszystko się rozsypuje. osoby, które miały być tak po prostu odchodzą, a ty patrzysz na to wszystko i nie wiesz co robić. czujesz tą cholerną bezsilność i nawet nie wiesz jak walczyć, żeby czuć to co przez ostatni czas... przyzwyczajasz się do nowej sytuacji, aż na twojej drodze staje kolejna osoba, na którą czekasz bardzo długo.. jest jest jest i znowu bach.. wszystko znika! a ty kolejny raz starasz się ogarnąć i poukładać wszystko od początku. 
ILE RAZY MOŻNA PRZECHODZIĆ PRZEZ TO SAMO?

' stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś! '
pamiętaj!

 /

dobry dzień! na pewno lepszy niż poprzedni.
trening odhaczony! jest dobrze!


nie pozwólmy na to ^^ haha :d

dobrej nocy ludziki ;*

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

moje serce? ja oddałam swoje serce...

przecież wiesz,
że nigdy nie przyznam się do tego,
ile dla mnie znaczysz..

problemy nic nie znaczą, zobacz.

cudo cudo cudo! Nickelbackma cuuudowne piosenki! no to ta.. ze specjalną dedykacją dla mojej wspaniałej kuzyneczki, która jest wielką fanką tego oto świetnego zespołu! hyhy ;*  Aduś <3  I love you! ;*
tyryryry.. biznesplan zrobiony, CV i list motywacyjny też.. wszystko na czas i wgl.. i problem z drukarką. hah! oczywiście.. jak potrzeba to współpracować nie chce. trzeba będzie coś wymyślić.. żeby kosy nie dostać :d  ale oj tam oj tam. :d  weekend się zbliża.. dwa dni odpoczynku i lecimy z nauką :D bo.. do matury zostało: 87 dni! ;x jak ten czas leci. xd  hah.
1. pozdrowienia dla przyjaciółek.. z którymi się NIE znam ^^ [ i nie tylko ja. wiem, że pewnie tu któraś z was zagląda.. i będzieMY na językach. hehe! :) ] 2. pozdrowienia dla ludzi, którzy byli ważni, ale poszli swoją drogą. 3. pozdrowienia dla .. ludzi z którymi można pogadać na poziomie :D .. tak tak tak! ;*
4. dobrej nocki wszystkim! :D ;*

I'm only human after all.